«No War»: у Дорошівській громаді відбувся благодійний футбольний турнір

23 липня у селі Дорошівка, що на Миколаївщині, пройшов благодійний футбольний турнір під гаслом «No War», метою якого був збір коштів на допомогу нашим ЗСУ.

Захід відбувся при підтримці керівництва Дорошівської територіальної громади, Асоціації футболу Миколаївської області, та за підтримки Благодійного фонду «Мф.7:7».

Спільними зусиллями вдалося зібрати 20 070 грн для потреб нашої армії.

«Ми, як представники місцевого самоврядування з перших днів намагаємося усіма силами допомагати нашим військовим. Зараз ми вирішили розширити спектр допомоги та залучити мешканців нашої та сусідніх громад. Усього вдалось залучити 8 команд з усього вознесенського району.

Турнір пройшов на досить високому рівні. І нам вдалося зібрати кошти на підтримку Збройних Сил.

Також, ми продовжуємо збирати кошти нашим хлопцям, які зараз потребують «Bandera-power» – пристрій який допоможе у польових умовах зарядити мобільні телефони, отримати електроенергію. Мінімальна вартість такого пристрою становить 35 тис. грн.», – розповів голова громади Олег Солощенко.

Також голова громади зазначив, що такі спільні зусилля об’єднують як ніколи у такий важкий час та наближають мир.

«Все пройшло гідно, організовано та весело, а головне – мирно! У турнірі взяли участь 8 команд із усіх країв Миколаївської області. Вдалося зібрати 20 070 гривень, усі ці кошти будуть використані на потреби Армії України.

Мені як батькові був дуже приємний жест мого шестирічного сина Владислава. Я розповідав йому, що готуватиметься такий захід, збиратимуться гроші на допомогу армії, він сказав: «Тату, передай армії мій квадрокоптер, солдатам він буде потрібен щоб вишукувати ворогів».

Я надзвичайно гордий за таке рішення свого сина і вчора на заході виконав його прохання – дрон передано 79 бригаді ЗСУ», – зазначив один із організаторів турніру та голова благодійного фонду «Мф.7:7» Гордій Бєлов.

Поделиться:

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.