Ігор Кузьмін: «Робочі наради на місці будівництва — можливість об’єктивно оцінити стан речей»

Закінчується перший етап капітального ремонту дороги «Нова Одеса — Сухий Єланець». Заступник голови Миколаївської ОДА Ігор Кузьмін перевірив хід робіт на цій ділянці. Про це повідомляє Агенція місцевих доріг Миколаївської області.

Директор підрядної організації ПП БФ «Миколаївавтодор» Сергій Шульгач розповів, що роботи на цьому об‘єкті, на ділянці 11 км, розпочались з середини 2020 року: «З того часу тут було виконано багато видів робіт, — каже Сергій Володимирович, — не буду перераховувати усі, зупинюсь на головних. Це регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу із додаванням цементу та стабілізуючої добавки «Дорзін» на 80180 квадратних метрів. Улаштування вирівнюючих шарів основи із щебенево-піщаної суміші. Влаштування верхнього шару покриття, товщиною 5 см із асфальтобетонної суміші. Роботи з відновлення мосту».

Зараз продовжуються та знаходяться на стадії завершення роботи по улаштуванню дорожньої розмітки із холодного пластику, також триває встановлення дорожніх знаків.

Заступник голови ОДА Ігор Кузьмін розповів наступне: «Вважаю, що підрядна організація на цьому об’єкті не підвела. Нова дорога 0151601 відповідає усім стандартам якості. Перший етап будівництва буде завершено найближчим часом.

Далі, в рамках Президентської програми «Велике будівництво», буде виконано другий етап. Вже готується проект будівництва дороги від Нової Одеси до Сухого Єланця, він дозволить з‘єднати Нову Одесу, Сухий Єланець та трасу М-14.

Впевнений, що робочі наради на місці будівництва дають можливість об‘єктивно оцінити стан речей. Тому і надалі буду намагатися проводити зустрічі в такому ж форматі якомога частіше».

Поделиться: