Ігор Кузьмін: «Завдяки «Великому будівництву» на Миколаївщині активно ремонтуються і будуються дороги та мости»

Заступник голови Миколаївської ОДА Ігор Кузьмін провів виїзну нараду на ділянці дороги №0151501, де робиться поточний ремонт, — «Новий Буг-Вільне Запоріжжя». Він ретельно перевірив виконання робіт, що веде генпідрядна організація ПП БФ «Миколаївавтодор». Про це повідомляє «Агенція місцєвих доріг Миколаівськоі області».

Керівник підприємства Сергій Шульгач доповів, що роботи на цьому об‘єкті распочались 15 жовтня, а до 15 грудня основні роботи будуть завершені і дорога стане проіздною. На сьогодення, практично, виконано фрезерування покриття та улаштування вирівнюючих шарів основи із щебенево-піщаної суміші, закінчується видалення чагарників, дрібнолісся та дерев, планування узбіч.

Ігор Кузьмін відмітів, що завдяки програмі Президента «Велике будівництво» на Миколаївщіні активно реконструюються та будуються дороги і мости. Зокрема, роботи по поточному середньому ремонту ділянки дороги №0151501 на цей час проводяться технічно грамотно, згідно з проектно-кошторисною документацією. Що дає впевненість, що роботи будуть виконані якісно і своєчасно завершені.

Поделиться: