Николаевскую детско-юношескую школу хотят вынудить платить дополнительную аренду без всяких обоснований

Директор Николаевской детско-юношеской спортивной школы для лиц с инвалидностью сообщил, что предприятие, у которого арендует школа помещения, хочет взвалить дополнительную плату за аренду коридора, который ведет к арендуемым помещениям.

Как сообщил Евгений Воробьев, школа арендует спортивный зал, раздевалки, административные кабинеты около 20 лет у ОО «Утог Николаев».

По его словам, состояние помещений не только поддерживается, но и улучшаются благодаря бюджетным и средствам благотворителей, которые привлекала бывший руководитель заведения Алла Черевко. Но с начала 2022 года руководство ОО «Утог Николаев» заявило, что с нового 2022 придется также платить за коридор, который ведет арендуемым школой объектам.

«УВАГА!!!

Інформація для усіх хто має відношення до діяльності та функціонування Мдюсшоі Мдюсшоі (Миколаївська дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю).

Справа у тому, що школа арендує спортивну залу,роздягальні, адміністративні кабінети близько 20 років у ГО Утог Николаев ,які не тільки підтримуються,але ї покращуються завдяки бюджетним та коштам благодійників,які залучала колишній керівник закладу Алла Черевко .

Наприкінці листопада 2021р. до нас звернувся В.О. директора Миколаївського УТОГ Ігор Ревенко,який сповістив нас про те,що з нового 2022 року ми повинні також сплачувати за коридор по якому ми ходимо до арендованих нами об’єктів і ми у свою чергу передали цю інформацію до управління молоді та спорту на погодження, що ї було зроблено.

Від керівництва ГО УТОГ ми просили юридичного обґрунтування такого рішення, що до сих пір не було нами отримано.

28.12.2021 ми отримали несподівану відповідь від в.о. Ревенко І.Л. про припинення арендних відносин з 01.07.2022 року.

Арендодавець (керівництво УТОГ) у ньому посилається на вигаданий ними факт того,що ніби адміністрація спортшколи відхилила таку пропозицію! Що є брехнею.

Крім зазначеного, у листі керівництво УТОГ посилається на те що продовження аренди до 01.07.2022 р. було вирішено на підставі прохання колишньої директорки школи Алли Юріївни Черевко ,що також не відповідає дійсності, тому що зустріч у ЗУМІ між керівництвом УТОГ та МДЮСШОІ супроводжували люди які спростовують цю інформацію. Та сама зустріч була присвячена врегулюванню питання протидії розтрати бюджетних коштів у зв’язку з тим що виникло спірне питання з аренди місць загального користування, за які тільки після зміни керівництва було порушено.

Саме зараз новий договір у якому УТОГ вказав необгрунтовані площі ,знаходиться на погодженні в управлінні молоді та спорту!

У лютому 2022 р. Адміністрація Мдюсшоі буде планувати загальні збори трудового колективу, представників ОДА, громадських організацій, народних обранців та представників ЗМІ,для прийняття рішення щодо незаконної відмови нам у продовженні арендних відносин збоку керівництва ГО УТОГ і реальних кроків у вирішенні питання арендного приміщення!!!», – сообщил на своей страничке Воробьев.

Директор школы отметил, что в феврале 2022 г. Администрация НДЮСШ будет планировать общее собрание трудового коллектива, представителей ОГА, общественных организаций, народных избранников и представителей СМИ, для принятия решения о незаконном отказе нам в продлении арендных отношений со стороны руководства ГО УТОГ и реальных шагов в решении вопроса арендного помещения.

Открытым остается вопрос, почему вдруг предприятие-арендатор решило взять дополнительную плату за коридор, который что в договоре, что согласно логике арендных условий не облагается дополнительными затратами.

Поделиться:

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.