«Маю право на помилку» і це не жарт!

У Раді депутати від Слуги Народу продемонстрували такий собі флешмоб у якому вони фотографувалися у футболках з написом «маю право на помилку».

Така витівка дуже обурила українців, які з реакцією не забарилися. Соцмережі наповнені постами простих людей з відвертими висловами в сторону «оригіналів з мандатами».

Важливо, що крім фото дійства яке вони вчинили, ніякого обґрунтування з боку ініціаторів у подальшому не було.

На питання,які саме мотиви спіткали людей у владі на такі дії? Редакція сайту звернулась до практикуючого психолога Євгена Воробйова.

– Як виявляється, думка про Уряд та Раду дилетантів якими тепер все більше називають прості громадяни представників теперішньої влади обґрунтувалася та живе у свідомості практичної більшості.

Важливо, що практично за кожною дією законотворчості ми маємо антинародні, непопулярні або вимушені реформаторські та інші рішення ,які на результати економіки країни та життя громадян відображаються дуже кепсько.

«Обіцянки Цяцянки» – напевно чули такий народний вислів? Так от! Вони такими й залишилися. Нема економічного зростання, притягнення до відповідальності політичних та військових злочинців, все більше впроваджується політика руйнації стратегічної діяльності країни.

Дуже вигідно виправдовувати все це, якимось віртуальним «правом на помилку». Начебто нові обличчя у політичному житті і таке інше. Таким чином проштовхування та лобіювання проолігархічних законів тобто потрібних саме цьому прошарку соціуму активно продовжується.

І саме головне, у процесі будівництва команди Зе. Президент впровадив так званий кадровий проект LIFT який повинен був забезпечити професіоналами органи влади. І багато таких реально зареєструвалися у ньому, але з них ,я говорю про реальних професіоналів і практиків своєї справи ніхто у владу так і не потрапив. Чому? Відповідь проста, тому що владі потрібні свої безмолвні, зручні та керовані «професіонали» які мають право на помилку!

І коли вони говорять про це право,я вважаю що таким чином намагаються виправдати перед народом саме ті дії які у подальшому приведуть до остаточної руйнації незалежності держави.

«Маю право на помилку» на моє переконання, це виправдання злочинних рішень які вже винесенні або тільки готуються.

Поделиться: