Вперше в Україні: Сквош кемп братів Ашур з 2 по 8 серпня

Влітку Україна знову чекає в гості 3-разового чемпіона світу зі сквошу Рамі Ашура, цього разу із братом Хішамом Ашуром. Спортсмени поділяться своїми секретами успіху з учасниками кемпу у клубі 5 Елемент, що знаходиться за адресою  вулиця Електриків, 29A, Київ.

Захід організовано за підтримки  Федерації сквошу України (ФСУ), Федерації сквошу міста Києва, ABC сквош академії, Ramy Ashour Squash Academy. ФСУ вже не вперше організовує візит зіркового сквошиста в Україну.

Під час заходу легендарні сквошисти поділяться своїм досвідом та фішками. У них є чому повчитися, адже Рамі Ашур, який уже не вперше відвідує Україну, створив власну систему підрахунку очок у сквоші «RAM Scoring». А його брат Хішам Ашур винайшов легендарний залповий удар у сквоші «Mizuki», а зараз керує власною академією сквошу для юніорів у Нью-Йорку.

У програмі кемпу: тренування під керівництвом кращих гравців світу, індивідуальний підхід (підгрупи ділитимуться за рівнями підготовки), рекомендації від зірок для прориву у сквоші, можливість потренуватися зі сквошистами світового рівня, фото і відео з зірками, фірмові футболки (з автографом) та турнір по завершенню кемпа 8 серпня.

Чому варто відвідати цю подію? Якщо ви гравець, професіонал чи юніор, тренер або фанат таланту братів Ашур і хочете дізнатися секрети та корисні фішки від чемпіонів зі сквошу, долучайтеся до цієї крутої події  та отримайте море користі та позитивних емоцій.

Для реєстрації достатньо перейти за лінком.

(Реєстрація на squash кемп), ознайомитись з подробицями та заповнити форму участі.

Не зволікайте, кількість місць обмежена!

Поделиться: